Ka plāno Fiat Chrysler: lādētājs ar Alfa-platformu un apvidus auto / pikaps

05-июл, 14;21 admin 11 053
Fiat Chrysler Automobile (FCA), uzņēmums, kas pieder zīmolu "Fiat", " Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Jeep, iepazīstināja modeļiem, kas parādīsies tuvākajos mēnešos izstādes dīleriem visā Amerikā un Eiropā, raksta Automotive News.

Saskaņā ar avotu, Dodge gatavo jaunās paaudzes Lādētājs, kas šoreiz būs izmantot platformu, kas ir pamats jaunu Alfa Romeo Giulia. Tajā pašā laikā amerikāņi arī plāno kabriolets, ko sauc Barracuda.

Tikšanās oficiālajām personām ar FCA ar dīleriem, kas norisinājās aiz slēgtām durvīm, bet prese nebija piekļuves, bet no stāstiem klāt, var redzēt, ka jaunais Dodge Charger atgādinās koncepciju, kas izveidota 1999. gadā.
Klātesošie tirgotāji teica, ka priekšā esošais lādētājs ar Alfa-platforma izskatīsies vairāk vai mazāk. Kompānija plāno, vada Sergio Маркионом, arī ir Jeep Grand Cherokee SRT Track Hawk, tas ir суперспортный suv, kas tiks uzsākta tādu pašu 6,2 litru V8 dzinēju ar mehānisko kompresoru, kas izmanto modeļiem Hellcat.

Tajā pašā laikā tirgotāji esam redzējuši attēlus ar jaunās paaudzes Wrangler, kā arī apvidus auto ir Alfa Romeo, kurš ir balstīts uz to pašu elastīgu platformu, kā jauna Džūlija.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/