Fiat Aegea Abarth by X-Tomi Design, vai kā būtu jāizskatās sporta variants

05-июл, 14;23 admin 1537
Ar dzinēju, kas pieņemti no šā Fiat Abarth 695 Biposto, jaunu Fiat Aegea var uzspridzināt tirgus variantā Abarth. Speciālisti X-Tomi Design, kas arī ir veikuši nepieciešamos optiskos izmaiņas, lai palīdzētu mums prezentēt auto neticamu formātā. X-Tomi Design izdarīt labu darbu ar virsbūvi un riteņu jaunu Fiat Aegea.

Fiat līdz šim neko nav teicis par iespējamu variantā Abarth, lai Aegea, bet kāpēc ne, galu galā? 180-190 zs s. 1,4 litru motora, būs ļoti labi sēdēt uz nogāzes ar modificēto piekariņiem un suporti. Fiat 500X ir divas galvenās versijas-vienu vairāk pilsētas, bet otru vairāk bezceļu, katrs ar savām aprīkojuma līmeņiem. "Pilsētas" versija tieksme uz popmūziku, Popstar un Lounge", bet vairāk "внедорожная" versija nāk ar diviem aprīkojuma līmeņos: Cross un Cross Plus. Ja ieejas versiju sortimentā piedāvā diezgan spartas interjers, Lounge un Cross Plus apvieno līdzi ādas apdare, krāsu ieliktņi uz tāfeles un hromēti vai glancētas plastmasas apdare virsbūves krāsā.
Pieejami arī vairāki iestatījumi eksterjera, tāpēc jūs varat izvēlēties no vairākiem dizaina elementu, kas rada unikālu Fiat 500X, vai, vismaz, ir reti sastopami pie kāda cita uz ielas. Sistēma Uconnect ļauj piekļūt plašam multivides funkcijām, bet integrācija krāsainu skārienekrāna uz klāja-tā ir mācība citiem auto (es nevaru teikt to pašu par to interfeisu ,bet jūs pakāpeniski pierastu pie dīvaina veida, reaģēšanas komandas).http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/