Fiat Fcc4 koncepcija, vai kā apvienot Evoque un pikaps

26-окт, 12;51 admin 11 023
Koncepcija Fiat FCC4 tika prezentēta ženēvas auto San-Paolo, un dīvaino skatienu, kuru viņš saņēma no itāļu dizaineru, arī ir vairāk vai mazāk назойливое paskaidrojumu.

Saskaņā ar itālijas amatpersonām, FCC4 - tas ir "четырехдверное kupeja ar приключенческим garu", lai gan tas, ko mēs redzam attēlā, liek mums domāt par pagarinātā Range Rover Evoque, aizmugures daļā, kas tika pārmantota no komunālie.

Jebkurā gadījumā, garšu nav apspriesti, un jūs nevarat gaidīt, ka jūs sapratīsiet iztēli dažiem, lai kā jūs censtos. Papildus (protams) to, ka FCC4 mēģina apvienot agresīvu stilu ar sporta iezīmēm, bet arī ar mdf izturību, mums ir ziņkārīgs par to, vai mēs runājam tikai par vingrinājumu, pēc dizaina, vai prototipā, pat priekšvārds nākotnes sērijas modeļiem.
Nav tā, ka tā tam būtu liela nozīme, bet Fiat atklāj tikai izmēri koncepciju: 5000 mm garš, 1,940 mm platumā un 1600 mm augstumā. Kā parasti, jūsu viedokļi ir laipni gaidīti, tāpēc jums ir visu komentāru sadaļā, lai izteikt to jums.

Komplektācija ir papildināta ar divtoņu krāsu, savukārt 1,4 litru dzinējs, kura jauda ir 160 zs s. Zem motora pārsega, paliek neskarts. Tomēr, tam vajadzētu būt pietiekami, lai četras sērfotājiem un to dēli, vai ne?http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/