Fiat 500L Furgoni concept satelīttelevīzija jauniešiem

05-июл, 14;30 admin 1596
Fiat 500L Furgoni concept-tas, kā tās nosaukums, prototips, kas izveidota sadarbībā ar apavu firma Vans. Un, tā kā tas būtu diezgan neērti, ja izmaiņas veiktas auto, суммировались tikai uz plāksnītes ar nosaukumu Furgoni uz aizmugures durvīm, koncepcija ir saņēmusi lietotāja interjers ar ļoti krāsains dēli.

No ārpuses vācietis saņem 18 collu diski un niecīgajā svārki ar priekšējo buferi, savukārt interjers ir aprīkots ar ādas sporta sēdekļiem, Recaro.

Tajā pašā laikā polsterējums regulējams vadītāja un līdzbraucēja sēdeklis saņēma izdrukas ar palmām, ko vajadzētu darīt visiem sērfotājiem pasaulē uzreiz pateikt " whooow, dude!". Vismaz tas ir tas, uz ko cerējām Fiat, kad viņi iepazīstināja prototips čempionātā sērfošanas Furgoni US Open of Surfing Huntington Beach, California.
Papildus interjeram, apgūto, veicot virkni akvareļu bērnu sākumskolas, Fiat 500L Furgoni concept saņēma radiatora resti, kas ietver ne mazāk par četrām led optikas blokus, bagāžnieks, kas uzstādīta uz jumta, un, kā redzams bildēs-поднятую piekari.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/