Jaunu Fiat Strada, pretinieks Dacia Logan pikaps

05-июл, 14;35 admin 1462
Jaunu Fiat Strada kļūs par konkurentu Dacia Logan pick-up, kas tiek pārdota ārzemēs ar nosaukumu Nissan NP200. Modelis nāk, lai sāktu, brazīlijas tirgū. Jaunu Fiat Strada-tas ir atbildes trieciens no Fiat adresē Nissan NP200, названному Dacia Logan pick-up, kas pieejama uz dienvidamerikas tirgū.

Fiat apgalvo, ka tā iela ir pirmais kompakts pikaps ar četrām durvīm un pieciem sēdekļiem. Фургончик tagad nāk ar pilna izmēra sietu, un ar jaunu logo, kas pārstāvēta ar burtiem, attīsta nosaukums zīmolu "FIAT", lēmums, kura nesen vērsās un Škoda, ko ieskauj gaismas lukturiem.
Fiat viņam nodod kontā 24 grādu leņķi uzbrukumu un 208 mm наземную apsardzi. Divvietīga versija ir-saka itāļi-ir vislielākais glabāšanas telpas segmentā: 1, 354 litri. Versija ar dubulto kabīni piedāvā 844 litriem bagāžas.

Uz klāja parādās jauna stūre, priekšējais panelis ar nelielu digitālo ekrānu, bet uz centrālās konsoles ir 7 collu touch screen, kas atskaņo multivides sistēmu, un ļauj jums kontrolēt vairākas funkcijas. Jaunu Fiat Strada būs pieejams ar 1,4-litru dzinēju ar 88 лошадиными spēkiem un 123 Nm un 1,3-litru dzinējs ar 110 лошадиными spēkiem un 139 Nm.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/