Viens no sexiest vīriešiem mūsdienu kinematogrāfa, Leonardo Di Kaprio reklamē Fiat 500e

05-июл, 16;34 admin 11 213
Viens no sexiest vīriešiem mūsdienu filmu ar Leonardo Di Kaprio,, pārvalda Fiat 500e, automašīnu pārstāvēto itālijas autoražotājs tiešsaistes pēc atliktā autosalonam Ženēvā.

Aktīvists vidi un piedalās daudzos labdarības projektos, Leonardo ДиКаприо nav aizdomājušies par to, kad Фиат piedāvāja viņam kļūt par paraugu modeļa nulles emisijas.

Uzvarētājs Oskaru par "labākais aktieris" pēc tam, kad viņa lomu "The Revenant", amerikāņu aktieris parādās divas reklāmas klipiem "All-In "un"Reincarnation". Pirmo veicina jaunā Fiat 500e, kas nes nosaukumu "La Prima", bet pēdējā nes uz priekšu stāstu par zīmolu "Fiat" jau no 1957. gada.
Trīs unikālus izdevumus, Armani, Bvlgari un Kartell, tiks pārdotas izsolē, bet ienākumi nonāks vienu no organizācijām aktieris, kas nodarbojas ar vides aizsardzības problēmām. Jaunu Fiat 500 ir pieaudzis izmēros. Viņš uz 6 collas garāki par 6 cm platāka un par 4 collas lielāks, nekā paaudzi, ko tā aizstāj. Viņš saņem elektrisko motoru, kas attīsta 116 zirgspēku, un litija-jonu akumulators ar jaudu 42 kwh nodrošina viņam autonomiju līdz pat 320 kilometru WLTP cikla.

Pilsētas auto ir aprīkots ar iebūvētu funkcijas ritošā līmeņa 2, adaptīvā kruīza kontrole, palīdz saglabāt kustību. Uz kuģa ir 10,25 collu touch screen, kas atskaņo jaunāko multivides UConnect 5.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/