Apvienošanās Renault-Fiat Chrysler. Viss ir atkarīgs no frančiem

05-июл, 16;39 admin 11 033
Iespējamā apvienošanās Renault un FiatChrysler iespējams, bet franči paziņoja, ka nākamajā nedēļā viņi nolemj, sāksies vai sarunas ar FCA.

Ja būtu FCA un Renault apvienojušies, lai kopā ar japānas partneriem, francijas, būtu izveidota grupa, kas katru gadu saražo 15 miljonus vienību ar spēcīgu klātbūtni visos lielākajos tirgos, bet balvas zīmoli Maseratti, Alfa Romeo un Infiniti būs ar vienu un to pašu vadību.

 Pagājušajā gadā abi uzņēmumi ir savākuši vairāk kā 8,7 miljoni automašīnu, un šis skaitlis pārsniedz automašīnu skaits, uzbūvēto Hyundai Motors vai General Motors,bet zemāk par vērtību, kas Volkswagen un Toyota Group (vairāk kā 10 miljoniem vienību par katru).

Direktoru padome Renault sanāks sērijas diskusijas par priekšlikumu FCA. Visticamāk, nākamās nedēļas sākumā tiks paziņots par lēmumu sākt sarunas par apvienošanos. FCA nāca klajā ar plānu, apvienošanās, kas liecina split-kontroli pār jaunu kompāniju, kas kļūs par pasaulē trešais lielākais automašīnu ražotājs pasaulē pēc Volkswagen un Toyota. Renault paziņoja pirmdiena, ka aplūko piedāvājumu ar interesi.
Ja tas ir beidzies, apvienošanās radītu uzņēmums maksā 35 miljardus dolāru, kas kopā būtu tādi zīmoli, piemēram, Jeep, uzzināt Romeo un Фиат ar Renault, Dacia un Lada.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/