Fiat 500X, tests ir pirmais crossover 4 × 4

05-июл, 16;41 admin 11 054
Fiat 500X, pārbaudīti mums, Itālijā, sola nopietni apdraudēt cīņā starp Nissan Juke un Mini Countryman ļoti pārpildīts segmentā pilsētas krosoveru. Var būt, un tāpēc, ka tas ir mazāk Fiat un vairāk Jeep.

Kad "Fiat" ir ieviesusi jaunu Fiat 500X Parīzes Autoizstādē, mēs nebūtu īpaši sajūsmināta par pēdējā ienākumu līniju itāļi. Vai nu tāpēc, ka ārējais dizains ir skaista, bet ar pietiekami daudz elementu, kas pārāk līdzīgs citiem konkurentiem, vai nu tāpēc, ka pilnpiedziņas Fiat 500-tas nav tas, ko jūs vēlaties no dzīves, vai, beidzot, tāpēc, ka cena, par kādu mēs domājām, kaut kādā veidā nāk no komforta zonas itāļu zīmola.

Tas viss bija ļoti labus priekšnoteikumus, lai testu ar jaunu modeli uz ceļiem Itālijā, bet mazulis ieviesa mums daudz pārsteigumu. Kas tas ir, ko viņš prot un kādi ir viņa trumpji un ik nākamo:
Tas ir, citu automašīnu, kas ir ļoti maz sakara ar Fiat 500, un ir daudz vairāk sakara ar Jeep Renegade. Tomēr es nevaru teikt, ka tas ir tikai jeep Renegade ar citu ikonu, jo automašīnas stipri atšķiras pēc dizaina, bet no iekšpuses tie ir pietiekami atšķirīgi, lai Renegade palika Jeep, 500X, lai elpot Fiat. Tomēr tehnoloģiskie risinājumi nāk no Jeep. Ka, it īpaši, ja runa ir par ceļu tērpā krosa, tas ir ļoti labi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/