Fiat Panda Cross atjauninājums ko mēs gaidījām

05-июл, 16;46 admin 11 136
Fiat Panda Cross, piedāvā jaunu modeli apvidus Fiat Panda 4×4, kas pirmo reizi tika prezentēts pasaulē uz Ženēvas auto izstādē 2019. gadam.

Itāļi Fiat nolēmis doties uz rokas ārējo стилистическому paketi, kas liek mazu pandas izskatās kā īsts apvidus auto, vai, vismaz, kā bērns, kurš grib parādīt pasaulei, ka viņš ir pārāk liels.

Malā no acīmredzamas vizuālās izmaiņas, Fiat Panda Cross saņēma arī integrētā pārvades sistēmu funkciju "griezes moments: pēc pieprasījuma", kā arī sistēma, ESP, kurā ir e-pasta bloķējamo diferenciālis. Panda Cross arī nāk komplektā ar sistēmu Terrain Control, kas piedāvā trīs darbības režīmi: auto, lock un hill descent control(atbalsts nobraucieni pa nogāzi).

Atšķirībā no citām automašīnām, kas izskatās kā apvidus, Fiat Panda 4×4 pat darbojas uz grunts ceļiem. Interjerā itāļu citadel tika izrotāta ar īpašu apdari, kas atšķiras no citiem modeļiem sortimentā, un ar visiem iespējamiem variantiem, lai Panda: automātiskā gaisa kondicionētājs, Bluetooth, spoguļi un daudzfunkcionāla stūre.
Startējot Fiat Panda Cross būs pieejams ar diviem dzinējiem-viens benzīna un viens dīzeļa. Uz benzīnu, ir pazīstams jau 0,9 litru TwinAir jauda 90 zs s., bet dīzelis-1,3-litru multimetrs ar jaudu 80 l. s.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/