Fiat Chrysler piedāvā Renault apvienošanās, un iegūtais auto kompānija būs lielākais pasaulē

05-июл, 16;48 admin 1521
Fiat Chrysler (FCA) sniedza Renault piedāvājums par apvienošanos, informē Autonews.com atsaucoties uz sludinājumu FCA. Ja tas noticis, tā ir saplūšana radītu pasaules līderis auto.

Saskaņā ar Fiat Chrysler, jauna uzņēmums pieder akcionāriem diviem celtniekiem vienādās proporcijās, 50% akcionāru FCA un 50% akcionāru Renault. Piedāvājums radās pēc vairākām sarunām ar Renault un būtu apspriests pirmdien direktoru padomē francijas.
Iespējamā apvienošanās radīs auto gigants ar spēcīgu klātbūtni uz svarīgākajiem tirgiem, kas novestu pie ikgadējam samazināt izdevumus par vairāk nekā 5 miljardus eiro. Zīmolu portfelis ietvers visus tirgus vajadzībām. It kā izskatās uzņēmums, apvienojoties Fiat Chrysler-Renault. FCA saka, ka gadījumā, ja apvienošanās netiks slēgtas rūpnīcas jebkuru celtnieks.

Saskaņā ar piedāvājumu, abas šīs organizācijas ir apvienojušās būtu holandiešu kompānija, kas reģistrēta biržā, un abas puses saņems 50% akciju. Kopējās izmaksas divu uzņēmumu pārsniegs 32 miljardi eiro, pēc pašreizējām aplēsēm, lai katra celtnieks.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/