Apvienošanās Fiat Chrysler-Renault. Pārrunas virzās uz priekšu, bet Francija vēlas vairāk

05-июл, 16;51 admin 11 042
Iespējamā apvienošanās FCA-Renault sākums ienākt politisko sfēru pēc tam, kad Francija-galvenais akcionārs Renault, pieprasīja koncesiju, lai saglabātu ietekmi uz valdības vadību jauno uzņēmumu, kā arī par līdzekļiem, kas veiktas laikā, savstarpēju sapratni francijas pusi, ziņo avots, citē Reuters.

FCA veic pārrunas ar " Renault un francijas valsts par piedāvājumu apvienošanās apmērā 35 miljardus asv dolāru, paveikto pagājušajā nedēļā, kas radīs trešā lielākā būvētāja pasaulē pēc Volkswagen un Toyota.

Francija pieder 15 procenti Renault un, šķiet,ir satraukusies piedāvājumu, ar nosacījumu, ka vietējās darba vietas un ražošanas iekārtām tiks saglabāti, bet jaunas izmeklēšanas parādās no francijas valdības, kā jūs virzīties sarunu ceļā.
Džons Elkanns, sekotājs ģimenes Агнелли, kura holding Exor pieder 29 procentiem FCA, gribēju saskaņot itālijas un francijas varas iestādes, bet arī saglabās interesi par aktīvu akcionāru drūzma, tai skaitā partnera Renault, piemēram, Nissan.

Piedāvājums FCA paredz, ka abas kompānijas tiks iegādātas holandiešu uzņēmums, kas reģistrēts biržā, kas pieder 50% -50% pašreizējiem akcionāriem FCA un Renault, kas pēc maksājuma īpašas dividendes 2,5 miljardus dolāru akcionāriem FCA.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/