Fiat ar savu jauno brainchild: Ducato 4×4 Expedition

05-июл, 16;54 admin 11 094
Fiat Ducato 4×4 Expedition-tas ir unikāls gadījums, kas izveidots Fiat Professional Düsseldorf Caravan Salon. Un tas ir ideāls auto, lai veiktu ceļojums apkārt pasaulei. Vai ceļojums uz tūkstošiem kilometru.

4×4 Expedition balstīts uz Ducato kemperis un ir aprīkots ar led lukturiem, paaugstinātu krasta apsardzi, bezceļu riepām, vinču un багажником uz jumta. Jā, tev ir nepieciešams bagāžnieks, griestu, jo iekšā ir neliela studija. Patiesībā, vairāk, nekā vienkārši studija – pat atpūtas telpa.
Mēs skatījāmies fotogrāfijas un klipu, atkal un atkal, un atkal, un vienīgā problēma, kuru mēs atradām, ir tas, ka šīs riepas būs troksnis, kad jūs ejat pa asfaltu. Bet neviens troksnis troksnis var būt tik nomākta, ka ādas sēdekļi vai ar plakanā ekrāna televizoru nevar izdzēst no atmiņas, kad esat noguris no braukšanas un vēlas atpūsties.

Zem motora pārsega ir vērts 2,3-litru dzinēju, Multijet II, kas attīsta 150 zirgspēkus. Vairāk tehniskā informācija-papildus motorizācija un faktu, ka viņa ir pilnīga piedziņa-mēs nezinām, bet arī rūpējamies: viņai ir ādas sēdekļi un plakanā ekrāna tv!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/