Fiat 500X pasniegta kā koķeta crossover Parīzes autoizstādē

15-мар, 12;51 admin 1483
Nav grūti atzīmēt jaunu Fiat 500X pūlī, pašreizējo Parīzes autoizstādē 2019. gadam, neatkarīgi no tā, ka ap to ir koncentrēts armija ziņkārīgs. Tāpat kā daudzi cerēja, 500X-tas ir palielināts Fiat 500, un no pirmā acu uzmetiena es teiktu, ka itāļi iemeta acis pagalmā Mini, kad viņi zīmēja priekšējie un aizmugurējie lukturi jaunu Fiat 500X.

Iekšpusē krosoveru, kas būtu konkurents Nissan Juke un Opel Mokka, ir interesants baudu. Materiāli ir kvalitāte gan uz tāfeles, gan uz durvīm, ādas salona apdare, brīnišķīgi runā uz tausti, un krēsli dāsni apģērbj jums.

Mērinstrumentu panelis, šķiet, ir pārpildīts un sablīvēta pirmā acu uzmetiena, bet, vismaz, itāļi uzzināja, ka displejs, kas atrodas virs viduskonsoles, lai palīdzētu jums attiecībā uz drošību braukšanas laikā un relaksācijas, un vispār jums liekas, ka katra ir interjera daļa ir veidota ap stūres.
Starp citu par stūres rata, tā ir vienīgā daļa, kas padara neatbilstība koķets interjeru, un es nesaprotu, kāpēc Fiat vairs nav bažas par to rotājumā harmonijā ar pārējo salonu. Uz aizmugurējā sēdekļa, ir vērts стесненная ideja, it īpaši, ja tas ir virs 1.70 garš, bet atkal, tās profils ir ideāli pieguļ jūsu muguru.

Mēs ar nepacietību gaidām, kā jaunais Fiat 500X uzvedas uz ceļa, jo uz estētiskā līmenī, tā ir iespēja, kā iekšpusē, tā arī ārpusē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/