Fiat Panda uzstādīs multimediju sistēmu

29-ноя, 13;40 admin 1781
Jaunais Fiat Panda beidzot iegūs multimediju sistēmu. Savulaik šī automašīna bija ļoti pieprasīta, un visā tās pastāvēšanas laikā tā ir pārdevusi 7,8 miljonus vienību. Kopumā pieprasījums šodien ir saglabājies, taču modelis jau sen ir ticis galā bez iebūvētas multivides sistēmas un citiem mūsdienu auto nozares priekiem. Visbeidzot, viņi nolēma labot šo pārpratumu.
Jaunākā Fiat Panda paaudze konveijerā ienāca tālajā 2011. gadā. Kopš tā laika kompaktais automobilis joprojām ir atzīts A + klases līderis vairākās Eiropas valstīs. Visbeidzot kļuva zināms, ka modelis tiks aprīkots ar mūsdienīgu multivides sistēmu ar Apple CarPlay un Android Auto atbalstu. Turklāt automašīnā tiks uzstādīta centrālā konsole, no kuras būs iespējams neatkarīgi kontrolēt visas funkcijas.

Diemžēl pārējā Fiat Panda palika tā pati automašīna. Gan iekšpusē, gan ārpusē mūs gaida pazīstami elementi un aksesuāri. Tuvākajā nākotnē itāļi plāno modernizēt automašīnas spēka agregātu līniju, taču pagaidām viss paliek kā bijis.
Parasti nepretenciozi budžeta hečbeka lietotāji ir diezgan apmierināti ar multimediju sistēmas izskatu, kas ievērojami uzlabo automašīnas lietošanas komfortu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/