Lai izveidotu videi draudzīgu transportu, FCA sadarbosies ar Engie Eps

12-дек, 22;00 admin 1674
Fiat galvenais birojs ir paziņojis par nodomu parakstīt ilgtermiņa sadarbības līgumu ar meitasuzņēmumu Engie Eps. Pēdējā satur pilna mēroga uzlādes staciju tīklu un visu nepieciešamo infrastruktūru elektriskajiem transportlīdzekļiem.
Itālijas organizācija Engie Eps ir līderis zaļās enerģijas jomā reģionā un pilnībā izstrādā jaunus punktus, kas klientiem ļauj ne tikai uzlādēt elektriskos transportlīdzekļus, bet arī saņemt kvalitatīvus tehniskos un informācijas pakalpojumus. Saskaņā ar jaunāko ziņojumu uzņēmums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieauga par 52 procentiem.

FCA nolēma apvienot meitasuzņēmuma gatavo bāzi, kā arī automašīnu rūpnīcas ražošanas telpas, lai koncentrētos uz jaunu elektrisko transportlīdzekļu modeļu izlaišanu. Par laimi, visa infrastruktūra tam ir pilnībā sagatavota. FCA 14 ražošanas līnijas jau spēj darboties ar elektriskajiem transportlīdzekļiem, un dažas no tām pat spēj ražot litija jonu akumulatorus.
Ņemot vērā stingrākus nodokļus par oglekļa dioksīda emisijām, kā arī daudzu Eiropas valstu pāreju uz videi draudzīgiem transporta veidiem, šis Fiat lēmums izskatās ļoti savlaicīgs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/