Fiat Ulysse un Scudo furgoni gatavojas restartēšanai

16-дек, 16;22 work 1397

Fiat ilgstoši un stingri ieņēmis Eiropas komercauto nišu. Tajā pašā laikā ar apskaužamu regularitāti tirgū ienāk jauni furgonu un minivenu modeļi, un vecie auto saņem atjauninājumus plānotajā secībā. Šoreiz kārta nāca pie izcilajiem Ulysse un Scudo furgoniem, kuri gaida pilnu restartēšanu.

Faktiski šie furgoni ir Peugeot Expert / Traveler, Citroen Jumpy / SpaceTourer, Opel Vivaro / Zafira Life un Toyota ProAce analogi, kas ir apzīmogoti ar licenci un tiek pārdoti ļoti labi visos pasaules malās. Taču oriģinālie Ulysse un Scudo modeļi, kas tiek ražoti kopš 1994. gada, tagad saņems jaunu paaudzi.


Autovadītājus gaida pilnvērtīgas izmaiņas spēka agregātu klāstā, ko pārstāvēs arī plašs benzīna un dīzeļdzinēju klāsts. Turklāt automašīnām tiks mainīts dizains, kas solās būt modernāks un svaigāks. Runājot par vadītāju komfortu, furgoni nodrošina dažādas konfigurācijas ar dažāda līmeņa papildu iespējām.

Paredzams, ka secīgie Ulysse un Scudo pilnībā tiks pārdoti nākamā gada agrā pavasarī. Daudzas komerciālas organizācijas var sākt iepriekšēju pasūtīšanu jau 2022. gada janvārī, tāpēc modeļus sāks pārdot kā karstmaizes, nekad nenokļūstot uz konveijera.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/