Abarth 695 Esseesse kolekcionāriem

08-окт, 19;23 work 1394

Leģendārais Abarth 695, kura pirmā versija parādījās tālajā 1964. gadā, atkal saņēma savu atdzimšanu modelī ar prefiksu Esseesse. Un, ja auto ārpuse ir diezgan moderna, tad interjers un kopējā braukšanas pieredze tika mēģināts veidot pēc iespējas tradicionālāku.

Noteikti ar šo soli viņi vēlas piesaistīt kolekcionārus iegādāties šo automašīnu, kuriem šodien ir daudz nezūdošas klasikas resto-modu. Pat sērijas izdevums tiks ierobežots līdz 1300 transportlīdzekļiem, kam vajadzētu stimulēt pārdošanu.


Automobiļu dzinēju klāstu pārstāv vienīgais elektromotors, kas darbojas ar uzlādējamu litija jonu akumulatoru. Viena akumulatora uzlāde spēj nodrošināt mazu auto ar 402 km WLTP ciklu, kas nav nemaz tik maz. Turklāt viņi sola pilnvērtīgu visu riteņu piedziņu, kam vajadzētu veicināt modeļa augsto caurlaidību.

Šobrīd automašīna ir pirmsražošanas stadijā. Tā paredzamās izmaksas būs aptuveni 35 tūkstoši eiro, kas īstiem klasikas kolekcionāriem ir nieka santīms. Tāpat autovadītājus vajadzētu iepriecināt par komfortablu salonu ar klimata kontroli un multimediju sistēmu, kas veiksmīgi iebūvēta klasiskajā interjerā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/