Pikaps Fiat Toro saņēma jaunu dzinēju

18-мар, 21;04 work 1276
Fiat par pikapiem neko daudz nezina. Jebkurā gadījumā par to liecina tās pieticīgais sastāvs šajā klasē. Tomēr itāļi joprojām izmēģina spēkus dažāda līmeņa pikapu būvniecībā.
No jaunākajiem jauninājumiem var atzīmēt pikapu Fiat Toro, kuram ir diezgan patīkams izskats un pieticīgi tehniskie parametri. Auto nesen saņēma diezgan jauku atjauninājumu, kas cita starpā papildinās dzinēju klāstu ar vairākiem jauniem spēka agregātiem.

Mēs runājam par motoru ar 185 zirgspēkiem un 270 ņūtonmetru griezes momentu. Tajā pašā laikā šis spēka agregāts var droši darboties ar etanolu, ko atklāti pārdod daudzās degvielas uzpildes stacijās Eiropā.
Runājot par pikapa izskatu, tas saņēma atjauninātu disku dizainu, jaunus gaitas dēļus, LED optiku un masīvu radiatora režģi. Papildus tam ir elektriski vadāms kravas nodalījuma pārsegs. Automašīnas interjers var lepoties ar visai pieklājīgu multimediju sistēmu ar nelielu 8 collu ekrānu, kā arī vadītāja palīgiem, kas aprīkoti ar kamerām pa visu virsbūves perimetru.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/