Abarth 1000 SP iegūst modernu pavērsienu

12-авг, 21;54 work 1215
Abarth 1000 SP sacīkšu automašīna radās no tādiem izciliem itāļu ražotājiem kā Alfa Romeo un Abarth tālajā 1966. gadā. Tajā pašā laikā automašīnas pamatā bija dažādi komponenti no Fiat 600, kas ļāva modelim pastāvēt vienā vai otrā veidā līdz pat mūsdienām. Tagad par auto izstrādi atbild pats Fiat un regulāri tai izdod dažādas modifikācijas un uzlabojumus.
Jaunā sacīkšu kupeja tiks aprīkota ar ļoti labu 285 ZS dzinēju. un 389 ņūtonmetru griezes moments. Būs pieejama arī klasiskā sešpakāpju mehānika, kas ļaus gūt patiesu prieku no braukšanas ar tik retu auto.

Arī izskata ziņā dizaineri priekšroku deva vēsturiskām tendencēm un veidoja virsbūvi pēc iespējas tuvāk 70. gadu vidus Abarth 1000 SP paraugam. Mūsuprāt, šis klasiskais stils nebūt nav novecojis un pilnībā atbilst estētu vēlmēm arī mūsdienās.
Ja klasiskais Abarth 1000 SP ir bijis īstās sacīkšu sacensībās un pat guvis zināmus panākumus, tad modernais modelis ir tikai un vienīgi kolekcionāru un fanu prerogatīva. Patiesībā tieši viņiem tiek veidots nākamais klasikas atkārtotais izdevums, kas tad stāvēs garāžās un priecēs savu saimnieku acis.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/