Fiat Mobi atjaunināts Brazīlijā

16-фев, 21;31 work 1232
Brazīlijas tirgū ir atjaunināts mazais ekonomiskais hečbeks Fiat Mobi. Masveida ražošanā automašīna parādījās 2016. gadā un kopš tā laika tai praktiski nav bijuši būtiski uzlabojumi. Mēs neņemam vērā pāris pieticīgus pārveidojumus un vairākus dzinējus. Tikmēr modelis tiek labi pārdots Latīņamerikā, un tāpēc tika nolemts to atjaunināt.
Protams, atjauninājums ietekmēja daudzus automašīnas aspektus, tostarp dzinēju līniju. Galvenais dzinējs būs īpaši efektīvs 72 ZS benzīna agregāts, kas cita starpā spēj darboties ar metānu, kas tiek plaši izmantots degvielas uzpildes stacijās Brazīlijā.

Turklāt automašīna saņems pilnvērtīgu multimediju sistēmu ar skārienekrānu. Lai gan tā ir tikai rentabla UConnect sistēma ar 7 collu displeju, tā tomēr ir labāka par neko. Drošības ziņā parādījās divi drošības spilveni un ABS. Kas attiecas uz pārnesumkārbu, tika noņemts “robots”, kura vietā palika septiņu pakāpju automāts.
Kopumā automašīna saņēma visaptverošu tehnisko atjauninājumu, kā arī nedaudz modernizēja savu izskatu. Mums nav šaubu, ka modelis arī turpmāk būs pieprasīts praktisko latīņu vidū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/