Fiat 500L iztiks bez uztvērēja

18-мар, 21;04 work 1203
Ģimenes auto Fiat 500L neizturēja konkurenci savā modeļu klāstā, un tāpēc tas netiks turpināts. Savulaik slavenā Fiat 500 L sērija tika pozicionēta kā lētāks kompakta krosovera modelis, taču zemais automašīnu pārdošanas līmenis, kas visu laiku sasniedza 500 000 eksemplāru, neattaisnoja tirgotāju cerības.
Tajā pašā laikā Fiat dizaineri, kuri arī nesen lika zem naža līdzīgu 500X, žurnālistus un savu atvasīšu cienītājus steidza nomierināt ar neskaidru paziņojumu par jaunu krosoveru, kas tiks apvienots ar Skoda Karoq, Kia Seltos. Tajā pašā laikā mums netiek sniegta nekāda informācija par jaunumu, jo projekts ir attīstības sākuma stadijā.

Tikmēr pats Fiat 500L kādu laiku būs masveida ražošanā, un tāpēc 500L budžeta versijas cienītājiem ir jāpasteidzas ar tā iegādi. Jebkurā gadījumā automašīna nav tik slikta, neskatoties uz visiem tās trūkumiem, kas saistīti ar apšaubāmo salona apdares kvalitāti.
No tehniskās puses šis ir visizplatītākais Fiat 500, kas izceļas ar izcilu uzbūves kvalitāti un džentlmeņu iespēju komplektu. Mēs ceram, ka jaunais itāļu krosovers nezaudēs savu seju, un apvienošanās nāks par labu zīmolam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/