Fiat Ducato skar piekares atsaukšana

01-ноя, 18;25 work 1210
Fiat Ducato ir vidēji Itālijā ražots furgons, kas tiek pārdots gandrīz visās Eiropas valstīs, arī Krievijā. Automašīnai nav pietiekami daudz zvaigžņu no debesīm, dodot priekšroku praktiskiem autobraucējiem nodrošināt pieņemamu kvalitātes līmeni un džentlmeņu iespēju komplektu par diezgan saprātīgu naudu.
Tajā pašā laikā pat itāļa augstā uzbūves kvalitāte negarantē modeļa nekļūdīgumu, kas nesen tika atsaukts rūpnīcas defekta dēļ. Pie vainas ir stūres šarnīrs no auto piekares, kas neatbilst ES prasībām un standartiem.

Pārbaudes laikā atklājās, ka šai detaļai ir augsts nodiluma koeficients, tāpēc tā ir jānomaina. Turklāt mēs runājam par ierobežotu automašīnas partiju, kas tika izlaista 2018.–2019. Acīmredzot pārējās šīs markas automašīnas bija aprīkotas ar jau apstiprinātu rezerves daļu.
Lai kā arī būtu, Fiat ir gatavs bez maksas nomainīt bojāto stūres šarnīrsavienojumu. Lai to izdarītu, vienkārši apmeklējiet klientus apkalpojošo servisa centru, kur automašīnas klātbūtne atsaukšanas sarakstā tiks pārbaudīta pēc VIN numura. Turklāt auto īpašnieki, kuri Ducato iegādājās salonā, jau saņēmuši uzaicinājumus uz servisu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/