Fiat Chrysler investē 788 miljoni dolāru ražošana Fiat 500 electric

05-июл, 16;37 admin 1559
Fiat Chrysler investē 788 miljoni dolāru būvniecība ražošanas līniju, kurā tiks veikts jauns Fiat 500 electric, ziņo Reuters, atsaucoties uz Pietro Gorlier, COO Fiat Chrysler Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

Šodien kompānija ir izveidojusi pirmais robots ražošanas līnijas jaunu Fiat 500 electric savā rūpnīcā Мирафиори (Itālija). Paredzamais ražošana ir 80 000 vienību gadā. FCA sāks ražot Fiat 500 electric otrajā ceturksnī nākamajā gadā.

Investīcijas 500 electric ir daļa no ieguldījumu plāna FCA apmērā 5,6 miljardi dolāru, paziņoja FCA, lai Itālijā. Vēlāk ražošanas jaudu, lai Fiat 500 electric var tikt paplašināta.
 Avoti tuvu diskusijas, sakot, ka FCA ir sniedzis dividendes akcionāriem Renault un garantijas darba vietas cerot iegūt atbalstu Francijas. Tie ietver arī galvenajā mītnē Parīzē operācijām jaunu celtnieks Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, kā arī vietu direktoru Padomē, lai francijas valsts. Abas puses, šķiet, tuvojas vienprātību, bet francijas valdība izdomājusi jaunus apstākļus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/