Kā izvēlēties ziemas riepas?

19-янв, 19;17 work 1191
Auto riepas, kuru mērķis ir droša braukšana ziemas sezonā, kļuvušas par mūsdienu automašīnu obligātā aprīkojuma elementu. Paaugstināta vadāmība, stabilitāte, kustības trajektorijas paredzamība uz slidenām šosejām ir visi nosacījumi, kas nepieciešami drošai braukšanai, kas panākti, izmantojot ziemas riepas.

Pirms ziemas riepu iegādes ir jāņem vērā noteiktas šāda veida riepu īpašības un jābūt skaidram priekšstatam par to ceļa apstākļu īpatnībām, kādos auto visbiežāk ekspluatēsiet Izvēloties ziemas riepas, piemēram, šeit http ://bestrezina.com.ua/catalog/list/index/ season / 5714 /, jums ir stingri jāievēro visi autoražotāja ieteikumi par riepu izmēriem, kuras ir atļauts uzstādīt konkrētas markas automašīnai. Starp galvenajiem riepu parametriem ir: protektora profila augstums, tā platums, riepas ārējais diametrs, diska stiprinājuma izmērs.Svarīgi jāņem vērā, ka ražotāja ieteikumi par viena vai cita izmēra riepu lietošanu ir balstīti uz precīziem aprēķiniem, ņemot ņem vērā daudzus faktorus.Labu ziemas riepu saskari ar ceļu nodrošina galvenokārt īpašs gumijas maisījums, kas saglabājas elastīgs pat mīnusā temperatūrā un specifisks protektora raksts. Riepas, kas paredzētas lietošanai ziemā (ziemas riepas) ir: radžotas un bezradžos.Repām bez radzēm ir rūpnīcā ražotas radžu ligzdas. Tieša tapas uzstādīšana tiek veikta, izmantojot īpašus instrumentus TO stacijā.

Bezradžu riepas ir ideāli piemērotas pilsētas maģistrālēm, kuras regulāri tiek tīrītas no sniega un apstrādātas ar pretapledojuma līdzekļiem. Jāpiebilst, ka ar jaunākajām inovatīvām tehnoloģijām izgatavotā berzes gumija nodrošina saķeri ne sliktāk kā ar radzēm aprīkotas riepas. Radžoto riepu efektivitāte izpaužas pārvietošanās apstākļos uz sablīvēta sniega un ledus.Tērauda tapas nodrošina lielisku riteņa saķeri ar ceļa virsmu, saīsina bremzēšanas ceļu, uzlabo transportlīdzekļa vadāmību. Būtisks radžoto riepu mīnuss ir slīdēšanas un riteņu bloķēšanas draudi avārijas bremzēšanas laikā uz sausas, tīras virsmas un braukšanas laikā radītais troksnis.Uz jautājumu par labāko riepu izvēli ziemai viennozīmīgi atbildēt nav iespējams ceļiem. Vairumā gadījumu klimatiskie apstākļi, šoseju stāvoklis, ceļu dienestu veiktā darba kvalitāte, braukšanas stils un daudzi citi faktori ievieš savas korekcijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/