Fiat E-Ducato parādīja moderna furgona priekšrocības

03-сен, 21;28 work 1224
Fiat ir prezentējis pircējus ļoti vilinošu piedāvājumu komerctransporta klasē. Runa ir par Fiat E-Ducato furgonu, kas būs viens no pirmajiem šīs markas elektriskajiem furgoniem. Lai gan Eiropā jau ir vairāki līdzīgi transportlīdzekļi, klase kopumā joprojām ir ļoti jauna un tajā ir vieta jauniem.
Pats furgons Eiropā būtu jāpārdod par 60 tūkstošiem eiro, kas, ņemot vērā pašreizējo šīs valūtas kursu, nav nemaz tik dārgi. Vienlaikus automašīna tiks piegādāta trīs dažādos aprīkojuma līmeņos, tostarp pasažieru, kravas un kombinētā versija. Tāpat modelis tiks aprīkots ar funkcionālu multimediju sistēmu un pilnu komfortablu iespēju klāstu.

Kas attiecas uz furgona tehniskajiem parametriem, tie ir šādi. Zem automašīnas pārsega atrodas vienīgais ekonomiskais elektromotors ar 180 ZS atdevi, kuru darbina 79 kWh akumulators. Nobraukums ar vienu uzlādi ir līdz 371 kilometram WLTP ciklā.
Fiat E-Ducato tirdzniecība solās parādīties nākamgad. Vienlaikus modelis būs pieejams vairākos apdares līmeņos un virsbūves stilos. Automašīnas iepriekšēja pasūtīšana būs pieejama decembra vidū, lai uzņēmumi varētu sākt domāt par sava autoparka uzlabošanu ar jaunākajiem modeļiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/